Zij flipt dus helemaal van ballen en rust niet voordat ze de bal die ze te pakken kan krijgen helemaal, maar dan ook helemaal aan flarden is.
Nu kreeg ik van mijn collega's zo'n bal waar je lekkers in kan doen en dan via spelen en rollen met die bal valt het lekkers eruit, nou jullie weten vast wel wat ik bedoel.
nou thuisgekomen doe ik wat koekjes in die bal, en geef hem aan Monda, en wat dacht je wat ze doet, laat de eruit gevallen koekjes gewoon liggen (feest voor Max dus) en legt zich helemaal toe op het vernielen van die bal. Wat haar dan ook binnen 10 minuten lukte, een paar grote gaten erin


Toen bleef ze zeuren om een tennisbal die we ook gekregen hadden, ze rook hem en wist precies waar die lag.
Als ze kinderen buiten hoort denkt ze meteen aan ballen. Ze keek een keer uit het raam naar beneden en begon te piepen. Het "ik zie een bal-piepje" ik ken het al precies. Dus ik kijk ook.... staat er iemand met een helm op



Hebben meer honden dit of is Monda gewoon een ballen monster????