Ster topic:

Kijk je naar goedkopere alternatieven voor je hond nu alle de prijzen zo uit de bocht vliegen?
Ster topic! Klik hier om te reageren


Ben je nieuw en wil je een account maken? Klik hier!
Een (zeer) beknopte handleiding voor nieuwe leden vind je hier: Klik!
Het hondenforum team stelt zich hier voor: Klik!


Laatste wijziging 23-03-2022
Wil je deze forummededeling niet meer zien? klik dan rechtsboven in dit vak

Voedselmijt allergie

Forum voor opmerkingen en vragen over alle soorten hondenvoer. Over kant en klare hondenbrokken, kvv tot rauwvoer.

Moderator: moderatorteam

Gebruikersavatar
Ace
Actief
Berichten: 109
Lid geworden op: 20 apr 2003 12:34
Locatie: Winterswijk

Voedselmijt allergie

Ongelezen bericht door Ace »

De boerenfox van mijn buurvrouw is allergisch voor voedselmijt.
Na veel onderzoeken zijn ze tot de conclusie gekomen dat de hypoallergene brokken eerst ingevroren moeten worden voor 3 dagen en dat ze dan pas de brokken mag eten. werkt dit niet voldoende zal de hond prednison krijgen.

Nou was mijn vraag, als je BARFT zit daar dan ook voedselmijt in??
Misschien een hele domme vraag...
Vrouwtje van Jack Russel Dusty
Gebruikersavatar
Peet2
Zeer actief
Berichten: 329
Lid geworden op: 05 nov 2003 09:53

Ongelezen bericht door Peet2 »

Voedselmijt komt toch alleen voor in granen en gedroogde zaden?

Dan zal deze hond het waarschijnlijk veel beter doen op een komplete versvlees voeding met weinig granen, zoals bijv. Carnibest of Bibi. Of uiteraard helemaal over gaan naar Barf, maar dat moet je willen en kunnen (qua tijd, inlezen, etc etc). Bij Barf stelt je de maaltijd helemaal zelf samen, en kan je dus de granen weglaten.
Een hond heeft trouwens niets aan granen, het is alleen maar vulmiddel van een brok om het een beetje massa te geven.

Er is tegenwoordig ook een nieuwe brok met alleen maar rijst en vlees, ipv granen, mais en allerlei andere graan-achtige producten erdoor. Dat zou ook nog een optie kunnen zijn, maar het hangt wel af of de hond wel tegen rijst kan (deze brok heet Canidae). :zwaai:
Peet
Afbeelding
Plaats reactie

Terug naar “Voeding”