sommige kiezen ook echt bewust op lijn hoor, ik kijk vb zelf veel op working dog en zoek daar op een hond.TessaThomas schreef:Oh Maart, mij zou het niet uitmaken of hij zou dekken of niet, maar gewoon interesse wie wat doet en hoe.
Zo was iemand die ik ken op zoek naar een mechel pup voor binnen dit en x aantal tijd. Ik heb haar op een nestplanning in Slovenie gewezen..

Zo is de 2de dek van Runar ook geweest hoor, via working dog want Runar had toen nog niets en dat werd de fokker ook verweten dan, dat hij zo een jonge nietshebbende reu wou gebruiken. (had alleen tegen worp wel IPO3 en belgisch jeugdkampioen, toen was het ineens een interessante combinatie

Dus zo zou iemand uiteindelijk ook wel bij jou terecht kunnen komen, als de lijn goed is en je ook wel iets doet op vlak van africhting.