Ster topic:

Kijk je naar goedkopere alternatieven voor je hond nu alle de prijzen zo uit de bocht vliegen?
Ster topic! Klik hier om te reageren


Ben je nieuw en wil je een account maken? Klik hier!
Een (zeer) beknopte handleiding voor nieuwe leden vind je hier: Klik!
Het hondenforum team stelt zich hier voor: Klik!


Laatste wijziging 23-03-2022
Wil je deze forummededeling niet meer zien? klik dan rechtsboven in dit vak

Blijven voor BIS

Moderator: moderatorteam

Gebruikersavatar
Machie
Zeer actief
Berichten: 33099
Lid geworden op: 05 okt 2009 11:20
Mijn ras(sen): Puli, kruising golden retriever X wetterhoun, kruising Pumi, Hrvatski ovčar, Border Collie
Aantal honden: 5
Locatie: Bij de berg!

Re: Blijven voor BIS

Ongelezen bericht door Machie »

Ik wil heel die erering eigenlijk niet eens lopen. Het is omdat het moet omdat ze anders dat cac afpakken. Maar hou op zeg, van de ikweetniethoeveel rasgroep 1 honden kiezen ze altijd dezelfde rassen uit. Wassen neus heel dat BIS geneuzel.
Gebruikersavatar
Branka
moderator
Berichten: 20969
Lid geworden op: 25 jul 2003 11:25
Mijn ras(sen): Golden Retriever
Aantal honden: 1
Locatie: Drenthe

Re: Blijven voor BIS

Ongelezen bericht door Branka »

Vroeger was je verplicht tot een bepaalde tijd te blijven. Meen uur of 3. Mensen stonden dan al Te dringen bij de uitgang om weg te komen en sommigen probeerden eerder weg te komen af te dwingen. Dat is afgeschaft en nu blijft er letterlijk geen hond de erekeuringen afwachten. Blijkbaar ook niet goed.
Denk dat het is zoals het is, mensen willen niet wachten als ze klaar met de keuring van hun hond zijn. Snap ik ook wel, als je niets meer hebt te doen dan liever naar huis en onderweg evt. nog een tussenstop om een stukje te wandelen. Voor de hond ook fijner.
Afbeelding
Gebruikersavatar
Maeve
Zeer actief
Berichten: 28879
Lid geworden op: 03 mei 2008 22:37
Mijn ras(sen): Nova Scotia Duck Tolling Retriever
Aantal honden: 3
Locatie: Enschede
Contacteer:

Re: Blijven voor BIS

Ongelezen bericht door Maeve »

Kreeg op de jachthondenshow een rol vlees van Jachtinstinct, die kon ook pas rond de erekeuring opgehaald worden geloof ik. Ach, als ik de tijd heb blijf ik altijd wel kijken. Vind dat mooi om te zien, de verschillende rassen en blijkbaar de beste vertegenwoordigers ervan in één ring. Maar bij veel mensen houdt de interesse op bij hun eigen ras, en dan vind je daar geen klap aan inderdaad. Snap ik wel, maar begrijp vanuit de organisatie ook dat het leuker is als er meer aanwezig zijn bij de eindkeuringen :wink:
Brigitte
Zeer actief
Berichten: 22340
Lid geworden op: 23 apr 2002 00:21

Re: Blijven voor BIS

Ongelezen bericht door Brigitte »

Nanna schreef:
Machie schreef:Ik wil heel die erering eigenlijk niet eens lopen. Het is omdat het moet omdat ze anders dat cac afpakken. Maar hou op zeg, van de ikweetniethoeveel rasgroep 1 honden kiezen ze altijd dezelfde rassen uit. Wassen neus heel dat BIS geneuzel.
Krek. In rasgroep 1 is het meestal de Bobtail of Beardie die wint vanwege de glamour. Met je Schipperke kun je het mooi bekijken.
Nou rasgroep 2 dan staan gewoon even 40 honden in de ring en je kan op je handen tellen welke rassen er altijd uit gaan. Wat een absurd grote groep is dat je kan beter een Teckel nemen sta je met 6 in de erering.
Gebruikersavatar
Zamunda
Zeer actief
Berichten: 17100
Lid geworden op: 05 mei 2013 07:44
Aantal honden: 0

Re: Blijven voor BIS

Ongelezen bericht door Zamunda »

Jemig wat is dat slecht geschreven zeg.
sbientje
Zeer actief
Berichten: 28766
Lid geworden op: 08 jun 2007 09:00
Mijn ras(sen): Labrador Retriever
Aantal honden: 2
Locatie: Oosterhout
Contacteer:

Re: Blijven voor BIS

Ongelezen bericht door sbientje »

Ik blijf ook echt niet altijd. Het duurt ook altijd zon eeuwigheid. Op de show van de rasvereniging hetzelfde verhaal trouwens, wij hebben de kampioenenparade naar de lunch verplaatst omdat er gewoon niemand bleef om voor ze te klappen :p zo jammer was dat
Brigitte
Zeer actief
Berichten: 22340
Lid geworden op: 23 apr 2002 00:21

Re: Blijven voor BIS

Ongelezen bericht door Brigitte »

Nanna schreef:
Brigitte schreef: Wat een absurd grote groep is dat je kan beter een Teckel nemen sta je met 6 in de erering.
negen ;-)
Oh who wel 3 extra :eek:
Gebruikersavatar
grover
Zeer actief
Berichten: 3780
Lid geworden op: 16 jan 2011 14:35
Mijn ras(sen): Welsh Springer Spaniel
Aantal honden: 2
Locatie: Bij de rotonde linksaf
Contacteer:

Re: Blijven voor BIS

Ongelezen bericht door grover »

Nanna schreef:
Machie schreef:Ik wil heel die erering eigenlijk niet eens lopen. Het is omdat het moet omdat ze anders dat cac afpakken. Maar hou op zeg, van de ikweetniethoeveel rasgroep 1 honden kiezen ze altijd dezelfde rassen uit. Wassen neus heel dat BIS geneuzel.
Krek. In rasgroep 1 is het meestal de Bobtail of Beardie die wint vanwege de glamour. Met je Schipperke kun je het mooi bekijken.
Even heel specifiek op het Schipperke ingaand hoor. Ik zie de eindkeuringen vrij regelmatig omdat ik nogal eens aan het werk ben op show, en ik heb het Schipperke in de afgelopen maanden in ieder geval 2 keer de groep zien winnen en zelfs een keer reserve BIS zien worden. Uit m'n hoofd in ieder geval in Zwolle 17 en volgens mij in Antwerpen of Luxemburg 18. Dus dat je het met een Schipperke bij voorbaat al kunt bekijken ben ik niet helemaal met je eens. Maar verder ok, er zijn wel honden die succesvoller zijn in de groep dan anderen. Voor mijn gevoel zijn dat echter over het algemeen wel vaak meer specifieke honden dan dat het rassen in het algemeen zijn.

Overigens als ik niet hoef te werken blijf ik ook lang niet altijd voor de BIS hoor. Heb ik de BOB in handen en moet ik dus de groep in, als mijn gezelschap de groep in moet ook en als we heel laat aan de beurt zijn blijf ik ook nog wel eens hangen. Maar hebben we niks en zijn we vroeg in de ochtend aan de beurt dan ga ik ook liever naar huis ja :P
Sandra&co

Re: Blijven voor BIS

Ongelezen bericht door Sandra&co »

Het is toch meestal een feestje tussen de keurmeester en zijn vriendjes die hij de prijs toegeschoven heeft? Waarom moet de ringvulling daar dan als domme knollen bij blijven staan om te applaudisseren? Om de schijn op te houden dat alles fair is verlopen en ze ooit een schijn van kans hadden of zo? :LOL:
Gebruikersavatar
Maryanne
Zeer actief
Berichten: 10112
Lid geworden op: 15 feb 2007 11:25
Mijn ras(sen): Jack Russell Terriers, Vizsla
Aantal honden: 12
Locatie: Regio Amsterdam
Contacteer:

Re: Blijven voor BIS

Ongelezen bericht door Maryanne »

Rasgroep 3 :roll:

Ik blijf ook niet meer kijken.
Plaats reactie

Terug naar “Show”